fbpx

Jumanji 3 Türkçe Dublaj izle Yeni Seviye

Fragman Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Jumanji 3 Türkçe Dublaj izle Yeni Seviye
Next Level, Jake Kasdan tarafınca yönetilen, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg ve Jake Kasdan tarafınca yazılmış bir Amerikan fantastik serüven güldürü filmidir. 2017deki Jumanjinin arkasından 1995in Jumanjisinin ikinci devamı: Ormana Hoş Geldiniz ve genel hatlarıyla Jumanji serisinin üçüncü bölümüdür. Filmde Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Alex Wolff, Morgan Turner, SerDarius Blain ve Madison Iseman ve Danny DeVito benzer biçimde fazlaca meşhur ve kabiliyetli oyuncular yer almaktadırlar. ABD Birleşik Devletlerinde 13 Aralık 2019 tarihinde Columbia Pictures etiketi altında Sony Pictures Releasing tarafınca piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Spencer, Jumanji video oyununun parçalarını saklamıştır ve bigün dedesinin evinin bodrumundaki sistemi onarım ettirir. Spencerın arkadaşları Bethany, Fridge ve Martha geldiğinde, Spencerı bulamazlar ve oyun çalışır durumdadır. Onu kurtarmak için Jumanjiye yeniden girmeye karar verirler. Spencerın büyükbabası Eddie ve arkadaşı Milo Walker bu kargaşayı duyar ve Spencerin arkadaşları daha avatarlarını seçemeden oyunun içerisine çekilirler. Birinin bu maceradan çıkamayacağını iddia eden Nigel Billingsley tarafınca onlara sunulan yeni bir görevle, genç dostlar Eddie ve Milonun oyundaki avatarlarına alışmalarına ve, Spencerı bulmalarına destek olmak için son defa Jumanjiden kaçmaya çalışırlar. Jumanji 3 yeni seviye izle, Jumanji 3 yeni seviye türkçe izle, Jumanji 3 yeni seviye türkçe dublaj izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Türk, 3 gün önce
Degil mi yaa Bıyık 😁 Bıyıgina kadar benzer mis 😁 hele dinden ve imandan soz edip her yere camiler yaparak dincilik oynayan kişi kim bil bakalim 😂😂😂 Beyin bedava KULLAN !
Yusuf, 7 gün önce
1:13:00 güneş motel olayı anlatılmış burada
YA, 1 hafta önce
Zaman kaybı, seyrettiğim en anlamsız ve saçma film. Yarısına kadar iyi dayandım.
YA, 1 hafta önce
Hayatimda seyrettigim en gerizekali filmlerden biriydi. 1 saatten fazla katlandim, kalan 1 saatten fazla sureye aciyip kapattim. Kesinlikle zaman kaybi, bombos, sacma sapan, anlamsiz, neydugu belirsiz herseyden kopuk gereksiz bir film. Sakin zamaninizi harcamayin.
Kenan, 1 hafta önce
Kimsenin film zevkine karışamayız ama bu filmi beğenmeyenlerin neyi beğenmediğini çok merak ediyorum. Harika filmdi ayakta alkışlıyorum.
YA, 1 hafta önce
Keyifle seyrettim.