fbpx

After Paramparça İzle Türkçe Dublaj

Fragman Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
After Paramparça İzle Türkçe Dublaj
4.253 izlenme
IMDb: 5.0
After Paramparça izle, After Paramparça türkçe izle, After Paramparça fragmanı, Dünyada satış rekorları kıran kitap serisi After’ın devam filmidir. Tessa Hardin tarafınca hayal kırıklığına uğratılmasına karşılık onu hayatından çıkaramaz. Ancak Hardin her zamanki Hardin’dir. Tessa aşırı istekli ilişkilerini unutamasa da Hardin’in yapacağı bir hatayı daha kaldıramayacağı için derslerine, işine odaklanmaya çalışır. Çalışma arkadaşı yakışıklı ve kibar Trevor’in ilgi ve alakasından etkilenir. Hardin pis geçmişi, çocukluk tramvalarından sadece Tessa yı reel anlamda geri kazandığında kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak talep eder sadece değişebilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Türk, 3 gün önce
Degil mi yaa Bıyık 😁 Bıyıgina kadar benzer mis 😁 hele dinden ve imandan soz edip her yere camiler yaparak dincilik oynayan kişi kim bil bakalim 😂😂😂 Beyin bedava KULLAN !
Yusuf, 7 gün önce
1:13:00 güneş motel olayı anlatılmış burada
YA, 1 hafta önce
Zaman kaybı, seyrettiğim en anlamsız ve saçma film. Yarısına kadar iyi dayandım.
YA, 1 hafta önce
Hayatimda seyrettigim en gerizekali filmlerden biriydi. 1 saatten fazla katlandim, kalan 1 saatten fazla sureye aciyip kapattim. Kesinlikle zaman kaybi, bombos, sacma sapan, anlamsiz, neydugu belirsiz herseyden kopuk gereksiz bir film. Sakin zamaninizi harcamayin.
Kenan, 1 hafta önce
Kimsenin film zevkine karışamayız ama bu filmi beğenmeyenlerin neyi beğenmediğini çok merak ediyorum. Harika filmdi ayakta alkışlıyorum.
YA, 1 hafta önce
Keyifle seyrettim.