fbpx

Aslı Gibidir Hd izle Yerli Komedi

Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Aslı Gibidir Hd izle Yerli Komedi
1.235 izlenme
IMDb: 4.4
Aslı Gibidir izle, Aslı Gibidir hd izle, Aslı Gibidir tek partça izle, Aslı Gibidir fragmanı, Aslı Gibidir, Genç bir kız olan Aslı, senelerdir aktör olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız onların isteğini geri çevirmeyip, ilk üniversitesini onların tercihine bakılırsa belirler. Ancak hayallerinden hiç vazgeçmez ve tekrar sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak, hususi bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım ilerleyen Aslı'nın bu başarısı, ailesinin tepkisine niçin olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için, ona yardımcı olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kesin olan Aslı, bunun için ne yapacağını düşünürken, kendisini asla bilmediği bir dünyanın arasında bulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Türk, 3 gün önce
Degil mi yaa Bıyık 😁 Bıyıgina kadar benzer mis 😁 hele dinden ve imandan soz edip her yere camiler yaparak dincilik oynayan kişi kim bil bakalim 😂😂😂 Beyin bedava KULLAN !
Yusuf, 7 gün önce
1:13:00 güneş motel olayı anlatılmış burada
YA, 1 hafta önce
Zaman kaybı, seyrettiğim en anlamsız ve saçma film. Yarısına kadar iyi dayandım.
YA, 1 hafta önce
Hayatimda seyrettigim en gerizekali filmlerden biriydi. 1 saatten fazla katlandim, kalan 1 saatten fazla sureye aciyip kapattim. Kesinlikle zaman kaybi, bombos, sacma sapan, anlamsiz, neydugu belirsiz herseyden kopuk gereksiz bir film. Sakin zamaninizi harcamayin.
Kenan, 1 hafta önce
Kimsenin film zevkine karışamayız ama bu filmi beğenmeyenlerin neyi beğenmediğini çok merak ediyorum. Harika filmdi ayakta alkışlıyorum.
YA, 1 hafta önce
Keyifle seyrettim.