fbpx

Delibal İzle 2015 Yerli Sinema

Fragman Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Delibal İzle 2015 Yerli Sinema
Delibal izle, Delibal hd izle, Delibal tek part izle, Delibal fragmanı, Mimarlık talebesi olan ve hobi olarak müzik icra eden Barış, her genç üniversite talebesi benzer biçimde yaşamın tadını çıkarmaktadır. Füsun’u ilk görmüş olduğu anda hayatında asla bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu kere Barış’ı yakalamıştır…Kimdir bu kız? Nerede yaşar? Ne yer? Ne içer? İsmini bile bilmediği fakat aşka düştüğü bu kıza bir halde ulaşmalıdır. Ulaşır da…Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi aşama ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka hiç bir şey olmayan Füsun’u bir de aşka ikna etmesi lazım. Yakışıklı, parlak zeka ve içten olan Barış, nihayetinde bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
ibrahim, 2 hafta önce
film fragmanda kaldı .:))
ateş, 2 hafta önce
allah kimseyi sevdikleriyle sıınamasın emeginize saglık
Asiman, 2 hafta önce
Çokk iyi bir film ama internerim zayf iyi izleyə bilmedim ama çokk iyi bir film

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Adımın ne önemi var ki., 4 hafta önce

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Doyumsuz, anlatılacak söz bulamıyorum. Muhteşem ötesiydi. Son zamanlarda izlediğim en şahane Hint flimlerinden biriydi. Bu H

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
intler gerçekten tarihine önem veriyor ve hala geçmişlerini önemsiyor. Şimdikilere verdikleri mesajın doyumu yok. Biz Türklerde var zannederdim vatan sevgisini. Ama ikinci ülke daha buldum ki Hindistan. Şahanesin. Dedim y a ne yazsak az kalır kelimeler izleyicisinde bıraktığı tadı, hissi ve görsel güzelliği anlatmaya.
asd, 4 hafta önce
türkçe dublaj yazmışsınız ama bulamadım