fbpx

Mortal Engines – Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj İzle

Mortal Engines
Fragman Türkçe AltyazıTürkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Mortal Engines – Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj İzle
1.030 izlenme
Mortal Engines türkçe izle, Mortal Engines türkçe dublaj izle, 2018 senesinde seyircilerin ve bekleyenlerinin beğenisine sunulmak suretiyle piyasaya girişini icra eden aksiyon, serüven ve fantastik türlerinin güzel birleşiminden oluşan Mortal Engines (Ölümcül Makineler) filmi, postapokaliptik bir dünyada verilen mücadeleyi ekranlara taşıyor. Dünyada gerçekleşen büyük bir yıkımın ardından, tamamen yeni ve eskisinden fazlaca değişik bir seviye kurulmuştur. Medeniyeti yok eden büyük felaketin üstünden seneler geçmiştir ve yeryüzünde seyyah kentler kurulmuştur. Bu büyük kentler, yeryüzünde gezerek minik kasabaları zalimce yağmalamaktadır. Tom Natsworthy, yürüyen büyük şehirlerden önde gelen Londra’nın alt sınıflarından biridir. Bir kaçak olan Hester ile karşılaştıktan sonra, yaşamı için büyük bir harp vermek zorunda kalacaktır. Bu ikili, hayatlarının değişmesine niçin olacak bir ittifak kuracak ve omuz omuza bir ölüm kalım mücadelesi vereceklerdir. Ve bu ikilinin omuza omuza verdiği büyük mücadele, dünyanın da kaderini değiştirecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
ibrahim, 3 hafta önce
film fragmanda kaldı .:))
ateş, 3 hafta önce
allah kimseyi sevdikleriyle sıınamasın emeginize saglık
Asiman, 3 hafta önce
Çokk iyi bir film ama internerim zayf iyi izleyə bilmedim ama çokk iyi bir film

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Adımın ne önemi var ki., 4 hafta önce

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Doyumsuz, anlatılacak söz bulamıyorum. Muhteşem ötesiydi. Son zamanlarda izlediğim en şahane Hint flimlerinden biriydi. Bu H

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
intler gerçekten tarihine önem veriyor ve hala geçmişlerini önemsiyor. Şimdikilere verdikleri mesajın doyumu yok. Biz Türklerde var zannederdim vatan sevgisini. Ama ikinci ülke daha buldum ki Hindistan. Şahanesin. Dedim y a ne yazsak az kalır kelimeler izleyicisinde bıraktığı tadı, hissi ve görsel güzelliği anlatmaya.
asd, 4 hafta önce
türkçe dublaj yazmışsınız ama bulamadım