fbpx

Pretoria Hapishanesinden Kaçış İzle 2020 Türkçe Dublaj

Escape From Pretoria
Fragman Türkçe DublajTürkçe Altyazı
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Pretoria Hapishanesinden Kaçış İzle 2020 Türkçe Dublaj
2.397 izlenme
IMDb: 6.8
Pretoria Hapishanesinden Kaçış izle, Pretoria Hapishanesinden Kaçış türkçe izle, Tim Jenkinin 2003de gösterilen Inside Out: Escape from Pretoria Prison adlı eserinden uyarlanan Escape from Pretoria, 1970lerde yasaklı organizasyonlar adına duyuru üretip dağıtma suçundan yargılanan Jenkinin tutuklanması ve kaçısını mevzu alıyor. Film, 12 sene ceza almasının arkasından kendisi benzer biçimde tutuklu arkadaşları Alex Moumbaris ve Stephen Lee ile yüksek güvenliği ile malum hapishanelerden önde gelen Pretoriadan kaçmaya çalışan ekibin öyküsünü anlatıyor. Pretoria Hapishanesinden Kaçış türkçe altyazılı izle, Pretoria Hapishanesinden Kaçış altyazılı izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Türk, 3 gün önce
Degil mi yaa Bıyık 😁 Bıyıgina kadar benzer mis 😁 hele dinden ve imandan soz edip her yere camiler yaparak dincilik oynayan kişi kim bil bakalim 😂😂😂 Beyin bedava KULLAN !
Yusuf, 6 gün önce
1:13:00 güneş motel olayı anlatılmış burada
YA, 7 gün önce
Zaman kaybı, seyrettiğim en anlamsız ve saçma film. Yarısına kadar iyi dayandım.
YA, 1 hafta önce
Hayatimda seyrettigim en gerizekali filmlerden biriydi. 1 saatten fazla katlandim, kalan 1 saatten fazla sureye aciyip kapattim. Kesinlikle zaman kaybi, bombos, sacma sapan, anlamsiz, neydugu belirsiz herseyden kopuk gereksiz bir film. Sakin zamaninizi harcamayin.
Kenan, 1 hafta önce
Kimsenin film zevkine karışamayız ama bu filmi beğenmeyenlerin neyi beğenmediğini çok merak ediyorum. Harika filmdi ayakta alkışlıyorum.
YA, 1 hafta önce
Keyifle seyrettim.