fbpx

Terminatör: Kara Kader İzle 2019 Türkçe Dublaj

Fragman Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Terminatör: Kara Kader İzle 2019 Türkçe Dublaj
1.498 izlenme
IMDb: 6.2
Terminatör 6, Sarah Connor’un, gelecekten gelen terminatörlere karşı mücadelesini mevzu ediyor. Sarah, insanlığın soyunun yok olmasını engellediği Mahşer Günü’nün üstünden fazlaca vakit geçmiştir. Mexico City’de babası ve kardeşi ile yaşayan Dani Ramos, bayağı bir yaşamı olan bayağı bir kadındır. Ama bu bayağı yaşamı fazla uzun sürmeyecektir. Gelecekten gelen ve süper özelliklere haiz Terminatör Rev-9 Dani’yi öldürmek suretiyle görevlendirilmiştir. Dani’nin kurtulması, gelecekten gelen Grace ve Sarah’a bağlıdır. Grace, Dani ve Sarah’ın yolu nihayetinde T-800’de kesişecektir. Rev-9 ise Dani’yi öldürmek için önüne çıkan her şeyi yok etmektedir. Kurtulmalarının tek yolu Sarah’ın geçmişidir. Terminatör 6 izle Terminatör 6 türkçe izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Murakus, 1 hafta önce
Ne kadar güzel bir film herkese şiddetle tavsiye ederim oysaki ben şiddete karşıyım buradaki şiddet mecazen yani
revele, 4 hafta önce
Film güzel ama sakın türkçe izlemeyin birileri birşey yapmaya çalışmış ama içine etmiş hiç yapmasada olurmuş emeğine yazık.
Mirador, 4 hafta önce
indirme seçeneği eklerseniz daha güzel olacak çünkü benim gibi arşiv yapan pek çok insan bu kalitede türkçe dublaj bulamıyor :)
arslan, 4 hafta önce
izlemeye deger bir fılım
Enes, 1 ay önce
Muhteşem ya ırkçı faşist şerefsizler her yerde aynı öyle ki birileri bu pisliklere baş kaldırana kadar ip usta'ya saygılar .