fbpx

The Platform Türkçe Dublaj izle

Fragman Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="1397" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
The Platform Türkçe Dublaj izle
The Platform izle, The Platform türkçe dublaj izle, The Platform türkçe izle, Bu vakit de insanoğlu kaynakları tamamen yıpranmıştır ve toplumsal statü kazanmak arasında ancak Platform ismi verilen hapishanede ölüm kalım savaşını vermek zorundadırlar. Bu mahpushane bildiğimiz hapishaneler benzer biçimde değildir ve yapısı dikey ve oldukca kattan oluşan olarak tasarlanmıştır. Hapishanenin her katında bir hücre vardır ve her hücrede de kendi serbest iradeleri ile orada bulunan insanoğlu vardır. Fakat bu hapishanenin başka bir özelliği daha vardır bu da ancak ve ancak en üst kattan günde bir kaç dakika süresince yiyecek aşağıya gönderilmektedir ve normal olarak en alt katta kalanlar için bu bir hayatta kalma savaşıdır. Ama kısa bir müddet arasında bu acımasız seviye bozulmak üzeredir zira en alt katta olan bir şahıs her insanın aynı miktarda yiyecek alabilmesi için bu düzene harp açmak üzeredir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
ibrahim, 2 hafta önce
film fragmanda kaldı .:))
ateş, 3 hafta önce
allah kimseyi sevdikleriyle sıınamasın emeginize saglık
Asiman, 3 hafta önce
Çokk iyi bir film ama internerim zayf iyi izleyə bilmedim ama çokk iyi bir film

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Adımın ne önemi var ki., 4 hafta önce

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Doyumsuz, anlatılacak söz bulamıyorum. Muhteşem ötesiydi. Son zamanlarda izlediğim en şahane Hint flimlerinden biriydi. Bu H

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
intler gerçekten tarihine önem veriyor ve hala geçmişlerini önemsiyor. Şimdikilere verdikleri mesajın doyumu yok. Biz Türklerde var zannederdim vatan sevgisini. Ama ikinci ülke daha buldum ki Hindistan. Şahanesin. Dedim y a ne yazsak az kalır kelimeler izleyicisinde bıraktığı tadı, hissi ve görsel güzelliği anlatmaya.
asd, 4 hafta önce
türkçe dublaj yazmışsınız ama bulamadım